Inschrijvingen voor huidig schooljaar

Een kind gaat naar school rond 2,5 jaar en blijft normaal in dezelfde school tot het einde van het 6de leerjaar. Soms moet er naar een andere school gezocht worden als gevolg van bijvoorbeeld een verhuis. We raden steeds aan het schooljaar in de huidige school af te maken. Helaas lukt dit niet altijd.

Wil u graag uw kind tijdens het schooljaar naar onze school laten komen, dan maakt u best een afspraak met het schoolsecretariaat.
Dit kan door een mail te sturen naar het secretariaat (secretariaat@gemeenteschoolzaventem.be) of te bellen naar het nummer 02/720.09.89

En wat met de ‘oude’ school?
U brengt best de huidige school mondeling of per brief op de hoogte van de schoolverandering. Eens wij de inschrijvingsdatum in ons systeem inbrengen, wordt de inschrijvingen in de ‘oude’ school automatisch stopgezet.

Vragen?
Hebt u nog vragen dan kan u via deze link onze contactgegevens terugvinden: contact